FilemakerTurk, AYS Bilişim ve Beyaz Net tarafından desteklenmektedir.
Filemaker Danışmanınız
AYS Bilişim
Mehmet KAYA
 0532 231 07 27
 0216 318 55 80
 mkaya@aysbilisim.net
						

mobil uygulama

+2 oy
190 kez görüntülendi
iyi akşamlar üstadlar günlerdir raporlama için uğraşıyorum fakat bir türlü beceremedim chatscriptin verdiği tüm scriptleri denedim fakat başarılı olamadım dosyamda nasıl rapor alabilirim yardımcı olursanız memnun olurum

 

https://we.tl/t-f5Ugzs7Vyc
4, Temmuz, 4 Scripts kategorisinde uqur_34 (2,310 puan) tarafından soruldu

1 cevap

+4 oy
 
En İyi Cevap

Uğur Bey boşverin ChatPT'yi. İşte size Filemaker'ı öğrenmek için ücretsiz fırsat. ChatGPT de size verdiği bilgileri yüklenen kaynaklardan alıp harmanlıyor, sentezleyerek size veriyor. Unutmayın onunda mimarı insan. O yüzden işi kökten çözün ve balık tutmayı öğrenin. Buyrun size Link.

7, Temmuz, 7 Behlül Akkoç (4,270 puan) tarafından cevaplandı
8, Temmuz, 8 uqur_34 tarafından seçilmiş
Filemaker 6 kitabınız bende mevcut Behlül hocam ama bir türlü yazılım olayını kafam almıyor
İşte tam da bu noktada ücretsiz verdiğim Udemy kursu yazılımın ne olduğunu size uygulamalı bir şekilde anlatacaktır. Yazılım bir mantık işidir. Önce planla, sonra Filemakerin hangi özelliklerini kullanacağını belirle,uygulamanın neler yapacağını, hangi platformlarda çalışacağını, bu iş için Filemaker yeterli mi bunu netleştirdikten sonra iş kolay. biraz sabır ve gayret gerekiyor. İnan hepsi bu. Filemaker 2.0'da bu yana bunlar tecrübe söylüyor. Bir de artık teknoloji çok ilerledi. Filemakerın başka yazılımlarla da arası çok iyi. Bu nedenle, PHP, MySQL, JSON gibi teknolojileri de öğrenmeye hevesli ol. Kusura bakma çok konuştum fakat öğretmen olmanın bir sonucu. Kolaylıklar diliyorum.
Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim Behlül hocam
...